Dlaczego laserowy lifting powiek jest tak popularny?

medycynya estetyczna

Wiele współczesnych kobiet boryka się z problemem, jakim są opadające powieki. Niestety upływ czasu sprawia, że starzenie skóry widać najbardziej przy okolicach oczu. Chcąc zadbać o to, aby w tych miejscach mankamenty skóry były jak najmniej widoczne, można skorzystać ze specjalnego zabiegu, jakim jest laserowy lifting powiek. Co to takiego i kto powinien się na niego zdecydować? Czy zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas?

Kiedy zdecydować się na poprawienie stanu powiek?

Blefaroplastyka jest zabiegiem, który pozwala na usunięcie nadmiaru tłuszczu i skóry, która znajduje się w okolicach górnych i dolnych powiek. Dzięki temu zaraz po zabiegu widać efekty gołym okiem. Całość operacji trwa stosunkowo krótko. Warto mieć także na uwadze, że nie dochodzi tutaj do powikłań. Co ciekawe, zabieg można przeprowadzić na kilka  sposobów, także nie używając w tym celu skalpela.

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na tego typu „operację”? Decydują się na nią przede wszystkim osoby w dojrzałym wieku, którym przeszkadza utrata elastyczności skóry, przez co ta staje się obwisła. Co ciekawe, na blefaroplastykę decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Korekty dokonuje się przede wszystkim w celach estetycznych. Niestety opadającej powieki nie da się ukryć pod makijażem. Nie można się jej także pozbyć używając kremów, dlatego też, jeśli kobieta lub mężczyzna chcą.

Niestety nie zawsze opadająca powieka ma jedynie wpływ na względy estetyczne. Okazuje się, że w wielu przypadkach opada tak bardzo, że zawęża znacznie pole i ostrość widzenia. W tym wypadku przeprowadzenie plastyki powieki jest wręcz wskazane i konieczne. Osoba decydująca się na zabieg, może znacznie poprawić sobie jakość życia.

Plastyka dolnych powiek to zabieg, który wykonują osoby borykające się z nieestetycznie wyglądającymi workami pod oczami i pomarszczoną skórą w tym miejscu, która nadaje twarzy wyraz wiecznie zmęczonej. Chcąc zawsze wyglądać na wypoczętych, dobrze jest zastanowić się nad tym, czy plastyka powiek to zabieg dla nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close