Jak dobrze oczyścić skórę?

Nie ulega wątpliwości, że dobrze oczyszczona skóra nie tylko lepiej przyjmuje kosmetyki, które się jej aplikuje, ale również oddycha, dzięki czemu poprzez lepiej dotleniona krew i limę, poprawia się jej kondycja i koloryt. Nic zatem dziwnego, że wiele kobiet szuka sposobów, które pozwolą im wykonać ten zabieg bezboleśnie i w 100% skutecznie. Jednym z takich metod, które stosowane są w salonach medycny estetycznej jest peeling kawitacyjny. Czym charakteryzuje się ten zabieg? Czy jest bezbolesny? Co można osiągnąć wykonując go na profesjonalnym sprzęcie?

Bezboleśnie — to na pewno!

Peeling kawitacyjny to jedna z metod oczyszczania skóry, która w bezbolesny sposób pozwala pozbyć się starego naskórka. Jest to doskonała alternatywa do wykonywanych dotychczas zabiegów manualnych. Dzięki tej metodzie można uzyskać znaczną poprawę ukrwienia skóry, a także dobrze ją odżywić i dotlenić. Co więcej, po wykonaniu oczyszczania tego typu możesz mieć pewność, że kosmetyki zastosowane do innych zabiegów będą się lepiej wchłaniać.

Zabieg polega na wykorzystaniu zastosowaniu fal ultradźwiękowych, które wywołują na skórze efekt kawitacji. Czym jest kawitacja? Jest to zjawisko, które doprowadza do zamiany pęcherzyków cieczy w gaz, dzieki którym pod wpływem ciśnienia możliwe jest usunięcie martwego naskórka. Dzięki temu zjawisku, poza wspomnianym naskórkiem można także usunąć szpecące twarz zaskórniki. Dzięki peelingowi można nie tylko dobrze dotlenić i nawilżyć naskórek, ale również, dzięki szybciej płynącej krwi, dobrze go odżywić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close