Lifting twarzy — spektakularna metoda, która daje założony efekt

twarz

Każda kobieta chciałby, aby jej twarz zawsze wyglądała pięknie i młodo. Niestety przychodzi taki czas, kiedy nawet makijaż nie jest w stanie ukryć mankamentów, jakie pojawiają się z wiekiem Dlatego też wiele kobiet decyduje się na zabiegi w salonach urody, których zadaniem jest poprawa wyglądu ich skóry. Jedną z nieinwazyjnych i skutecznych metod liftingu twarzy jest HIFU. Co to takiego? Jakich rezultatów można się spodziewać?

Procedura wzmacniająca i odmładzająca skórę

HIFU jest jedną ze skuteczniejszych metod walki ze starzeniem się skóry, Dzięki intensywnemu działaniu pozwala ją odmłodzić i poprawić jej kondycję. Ważne jest to, że po zabiegu nie ma widocznych śladów zastosowania HIFU.

Całość zabiegu polega na wykorzystaniu skupionych wiązek fal ultradźwiękowych, które o dużej intensywności. Wspomnianą falę wprowadza się pod skórę na określoną głębokość, aby ta spowodowała obkurczenie się warstwy SMAS. Działanie to ma na celu przegrzanie tkanek w skórze, a tym samym rozpoczęcie procesu regeneracji, który trwa około 90 dni. Dzięki temu zabiegowi powstają nowe włókna kolagenowe, dzięki czemu znacznie poprawia się elastyczność skóry, a zmarszczki same znikają. Dzięki wykonaniu zabiegu kobieta (lub mężczyzna) może liczyć na wykonturowanie twarzy, podniesienie brwi, a także wygładzenie skóry w okolicach oczu. Dzięki zabiegowi HIFU można zapomnieć o szpecących workach pod oczami, które powodowały, że człowiek wyglądał na wiecznie zmęczonego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close