Mezoterapia bezigłowa — co to takiego?

medycynya estetyczna

Kobiety coraz chętniej korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Mają bowiem nadzieję i słusznie, że te pozwolą im przywrócić skórze doskonały wygląd. Nie ulega bowiem wątpliwości, że z wiekiem skóra się starzeje, przez co pojawiają się zmarszczki i inne zmiany skórne, które nie wpływają korzystanie na wygląd człowieka. Jedną z metod, którą upodobały sobie panie i chętnie korzystają z jej dobrodziejstw jest mezoterpia bezigłowa z elektroporacją. Na czym polega ten zabieg? Co daje klientom, którzy się na niego zdecydują?

Nie tylko redukcja zmarszczek

Choć osobom, które decydują się na mezoterapię bezigłową zależy najbardziej na pozbyciu się niechcianych zamrszczek, okazuje się, że nie jest to jedyny skutek zabiegu, jakiego można się spodziewać. Dzięki poddaniu się falom ultradźwiękowym i impulsom elektrycznym z użyciem substancji aktywnych, klienci salonu urody mogą liczyć na poprawę wyglądu skóry, dotlenienie i odpowiednie nawodnienie tkanek, a także usunięcie toksyn ze skóry. Dzięki tym działaniom można uzyskać efekt liftingu, który utrzymuje się jeszcze długo po zabiegu. Dzieje się tak dzięki temu, że kosmetyki stosowane podczas elektroporacji wnikają w głąb skóry stopniowo, dając długotrwałe efekty.

Wykorzystując profesjonalny sprzęt do wykonania tego zabiegu, można liczyć na dostarczanie do skóry najważniejszych składników odżywczych, które poprawiają przepływ limy i krwi. Dzięki temu stan skóry także się poprawia, dzięki czemu nie wygląda ona na zmęczoną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close