Urządzenie wielofunkcyjne — czy jest potrzebne w salonie urody

medycynya estetyczna

Oczyszczanie skóry jest jednym z pierwszych zabiegów, który należy wykonać chcąc o nią prawidłowo zadbać. Do niedawna w salonach kosmetycznych wykonywało się manualne oczyszczanie. Na szczęście na rynku pojawił się sprzęt, który pozwala ten zabieg wykonać szybciej i efektywnej. Jednym z nich jest z pewnością urządzenie wielofunkcyjne, dzięki któremu z powodzeniem można wykonać dogłębny peeling kawitacyjny. Na czym polega jego praca? Co można osiągnąć dzięki zabiegowi?

Peeling kawitacyjny w czterech odsłonach

Nie da się ukryć, że peeling kawitacyjny jest najchętniej wybieranym zabiegiem, jeśli chodzi o oczyszczanie skóry w salonach urody. Można go wykonywać przy użyciu różnych urządzeń. Jednym z nich jest wielofunkcyjny model, który pozwala wykonać aż cztery rodzaje oczyszczania. Cztery programy zabiegowe, którymi może się pochwalić to peeling kawitacyjny połączony z sonoforezą oraz 3 autorskie programy — dezinkrustracja, czyli głębokie oczyszczanie, mikro masaż McT oraz jonoforeza, dzięki której do skóry wprowadzone zostają substancje aktywne.

Dzięki temu rodzajowi oczyszczania możesz mieć pewność, że zabieg, który wykonasz na skórze klienta będzie w pełni skuteczny. Dzięki niemu będziesz mogła przywrócić prawidłową pracę gruczołów łojowych, a także zwiększysz do maksimum wchłanianie się stosowanych preparatów odżywczych. Skóra będzie także idealnie dotleniona, co nie jest bez znaczenia dla jej wyglądu i wykonywania dalszych zabiegów poprawiających jej kondycję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close